10 vjet pas dasmës dhe shpenzon miliona për nusen, historia e biznesmenit në Tiranë që u martua te Plaza (FOTO+VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:23 16-02-2017

Nuk ishte një dasmë, ishte një spektakël. Kështu e komenton organizatorja e gjithçkaje, Alketa Vejsiu dasmën e bujshme të disa ditëve më parë në luksin e “Plazës”.

Drilona Doçi festoi përvjetorin e 10-të të dashurisë me bashkëshortin e saj Kristian Boçi, një biznesmen i njohur në kryeqytet. Dasma e madhe shpesh u lakua si “darkë elegante” nga ana e organizatorëve por nëse kjo është një darkë elegante imagjinoni ç’mund të themi pastaj për darkat mirëfilli të tilla.

Kjo në fakt ishte një dasmë që “shkundi” kryeqytetin, me qindra të ftuar nga jeta e poltikës, medias e showbiz dhe ra në sy për luksin e shfrenuar që pasqyrohej në çdo detaj të “Class”.

Pjata argjendi, qëndisma të shtypura me lazer,  pafundësi lulesh, efekte skenike të pafundme, fotografë, orkestra speciale, ndriçimi, fustani super i shtrenjtë i nuses, Ekrani Led 300 metra katrorë, regjia 3D por edhe shuma marramendëse e parave të shpenzuara e bënë këtë dasmë spektakolare.

dav1.png

dav.png

das.png

das1.png

das2.png

das3.png

das4.png

das5.png

das6.png

das7.png

das8.png

daaaaaaa.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071771144866943
array(1) { ["section"]=> string(120) "10-vjet-pas-dasmes-dhe-shpenzon-miliona-per-nusen-historia-e-biznesmenit-ne-tirane-qe-u-martua-te-plaza-foto-video-68887" }