100 milion lekë, GRABITET argjendaria në Lushnje

Publikuar tek: aktualitet, më 09:25 20-01-2019 100 milion lekë, GRABITET argjendaria në Lushnje Foto ilustruese

Një argjendari është vjedhur në Lushnje.

 

Katër persona të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur argjendarinë, e cila ndodhet në qendër të qytetit.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:00 të mëngjesit të sotëm. Shuma e grabitjes kap shifrën e 10 milion lekëve të rinj.

Ndërkaq, policia ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbi 40 mijë euro vjedhje, arrestohet i riu shqiptar në Itali
'Arbëreshët janë katundarë', përplasje në emision, Zheji-studiuesit: S'lejoj racizëm (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013118028640747
array(1) { ["section"]=> string(54) "100-milion-leke-grabitet-argjendaria-ne-lushnje-149528" }