11 plazhet më të veçantë në botë (Video)

Publikuar tek: bota, më 08:12 13-01-2016 11 plazhet më të veçantë në botë (Video)

Natyra dhuron disa nga peizashet më të bukura në të katër anët e globit. Disa paraisa në tokë janë edhe plazhet e mrekullueshme në planetin tonë.

Nga plazhi me rërë të zezë, me guacka, ai me qelq dhe plazhi rozë, kjo video sjell një përmbledhje të plazheve më të veçantë në botë:

11 Unusual Beaches on Earth

Beach Please!

Posted by ixigo on Tuesday, January 12, 2016

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Joe Biden: Obama më mbështeti financiarisht kur djali po kurohej nga kanceri
Dezertuan nga fushëbeteja, ISIS vret luftëtarët e vetë »
Article Logic
Execution time: 0.011012077331543
array(1) { ["section"]=> string(44) "11-plazhet-me-te-vecante-ne-bote-video-29859" }