11 raste të reja në Berat gjatë 24 orëve të fundit, infektohet mësuesi dhe punonjësi në repartin e zjarrfikëses

Publikuar tek: aktualitet, më 15:30 01-10-2020 11 raste të reja në Berat gjatë 24 orëve të fundit, infektohet mësuesi dhe punonjësi në repartin e zjarrfikëses

11 raste të reja me koronavirus janë shënuar ditën e sotme në qytetin e Beratit.

Bëhet me dije se është prekur nga koronavirusi një mësues në fshatin Roshnik, një punonjës në repartin e zjarrfikëses dhe një punonjës fasoserie.

Pak më parë burime për median bënë me dije se janë prekur nga koronavirus edhe 2 infermiere, njëra nga infermieret është punonjëse në repartin Infektiv dhe tjetra është punonjëse në repartin e Urgjencës.

Kujtojmë që deri më tani në vendin tonë 384 persona e kanë humbur jetën nga koronavirusi, ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve ka shkuar në 13518.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013105869293213
array(1) { ["section"]=> string(117) "11-raste-te-reja-ne-berat-gjate-24-oreve-te-fundit-infektohet-mesuesi-dhe-punonjesi-ne-repartin-e-zjarrfikeses-222339" }