11-vjeçari arab i habit të gjithë, ja shuma marramendëse që paguan për targa makinash

Publikuar tek: bota, më 09:05 23-11-2016 11-vjeçari arab i habit të gjithë, ja shuma marramendëse që paguan për targa makinash

Një 11-vjeçar nga Emiratet e Bashkuara Arabe i ka habitur të gjithë pasi ka ofruar një shumë marramendëse për targa makinash.

Alumramba ka ofruar 5.9 milionë dollarë për vetëm 4 targa.

Ai i ka blerë ato që kanë numrin 11, 7, 1111 si dhe 51. 

Numri 11 simbolizon qytet-shtetet që i përbëjnë Emiratet e Bashkuara, ndërsa 1111 është shumë i rrallë, së bashku me numrin 7.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02393102645874
array(1) { ["section"]=> string(90) "11-vjecari-arab-i-habit-te-gjithe-ja-shuma-marramendese-qe-paguan-per-targa-makinash-60390" }