12 milje det Greqisë, ish-politikani: Rama puth ç’ka pështyrë Basha (REAGIMI)

Publikuar tek: politike, më 16:05 30-01-2018 12 milje det Greqisë, ish-politikani: Rama puth ç’ka pështyrë Basha (REAGIMI)

Në lidhje me deklaratën e ministri grek Kotzias se Shqipëria i ka dhënë 12 milje det Greqisë ka reaguar edhe ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu.

Në një postim në Facebook Spahiu ka komentuar deklaratën e ministrit grek. Për Spahiun dyshja Rama dhe Basha i dhuruan Greqisë 12 milje det.

“Lajm tragjik: Dyshja Lul-Rama sapo i dhuruan Greqisë 12 milje në detin Jon. Rama puth ç’ka pështyrë Basha me Bakoyannnis”, ka shkruar Spahiu.

I larguar nga politika Kreshnik Spahiu është vazhdimisht aktiv në rrjetet sociale ku shprehet i zgjënjyer.

kreshnik.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011520147323608
array(1) { ["section"]=> string(80) "12-milje-det-greqise-ish-politikani-rama-puth-c-ka-peshtyre-basha-reagimi-108498" }