12 vende të habitshme, ngjyra të krijuara nga Natyra

Publikuar tek: bota, më 15:18 03-05-2016 12 vende të habitshme, ngjyra të krijuara nga Natyra

Besojeni ose jo, këto foto nuk kanë aspak photoshop. Këto vende janë të mahnisin me bukurinë e tyre, krijuar nga vetë nëna natyrë si me magji.

Ne vetëm mund të admirojmë bukurinë natyrore të tyre dhe të kujdesemi për to.

JAPONI

natyre.jpg

FRANCE

natyre1.jpg

JAPONI

natyre2.jpg

JAPONI

natyre3.jpg

BOLIVI

natyre4.jpg

JAPONI

natyre5.jpg

BRAZIL

natyre6.jpg

KINE

natyre7_copy.jpg

KINE

natyre8_copy_copy.jpg

SENEGAL

natyre9.jpg

BELGJIKE

natyre10.jpg

JAPONI

natyre11.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Debati për një projektligj degradon në dhunë, plagosen 5 deputetë
Pikturoi nudo Donald Trumpin, sulmohet brutalisht artistja »
Article Logic
Execution time: 0.023498058319092
array(1) { ["section"]=> string(57) "12-vende-te-habitshme-ngjyra-te-krijuara-nga-natyra-39367" }