12 vjeçarja dhunohej nga e ëma, policia e merr në mbrojtje

Publikuar tek: aktualitet, më 10:28 14-07-2015 12 vjeçarja dhunohej nga e ëma, policia e merr në mbrojtje

Një vajzë 12 vjeçare është marë në mbrojtje nga Policia e Shijakut pasi e ëma ushtronte dhunë ndaj saj.

Specialistët  për Krimet në Komisiariatin e Policisë së Shijakut kanë lëshuar një kërkesë-padi ndaj shtetases me inicialet R.D, 32 vjeç. Sipas policisë së Shijakut, 32 vjeçarja ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vajzës së saj 12 vjeçare me inicialet A.D.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident automobilistik në Korçë, plagosen rëndë dy persona
Zbardhen e-mailet e “Hacking Team” me negociatorët shqiptarë, të interesuara 3 ministri dhe SHISH »
Article Logic
Execution time: 0.011033058166504
array(1) { ["section"]=> string(63) "12-vjecarja-dhunohej-nga-e-ema-policia-e-merr-ne-mbrojtje-16124" }