12-vjeçarja korçare shikon tmerr me sy, arrestohet në banesë i riu (Ç’ndodhi sot)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:36 07-11-2017 12-vjeçarja korçare shikon tmerr me sy, arrestohet në banesë i riu (Ç’ndodhi sot)

Një 12-vjeçare në Korçë është përballur me një situatë dramatike.

25-vjeçari, i identifikuar si Xhevat G., banues në Korçë, ka rënë në prangat e policisë pasi ka kryer vepra të turpshme në banesë me të miturën.

Policia ka nisur menjëherë hetimet për ngjarjen e rëndë dhe pritet që mjekësia të hedhë dritë lidhur me zbardhjen e plotë të ngjarjes, nëse kemi të bëjmë me një ngacmim seksual apo marrëdhënie seksuale me të mitur. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pak minuta shi dhe...përmbytet Saranda, ujërat shpërthejnë nga të katër anët (VIDEO- PAMJE DRAMATIKE)
Aksident tragjik në Sarandë, makina përplas për vdekje një person »
Article Logic
Execution time: 0.0095219612121582
array(1) { ["section"]=> string(84) "12-vjecarja-korcare-shikon-tmerr-me-sy-arrestohet-ne-banese-i-riu-c-ndodhi-sot-98664" }