12-vjeçarja përdhunohet në mes të parkut

Publikuar tek: bota, më 12:03 02-09-2016 12-vjeçarja përdhunohet në mes të parkut

Një vajzë 12-vjeçare, është përdhunuar mbrëmjen e kaluar në një park në Mançester, Angli.

Policia u njoftua në orët e mesnatës se diçka shqetësuese po ndodhte me një vajzë në park.

Kur efektivët mbërritën në vendngjarje zbuluan se vajza ishte përdhunuar dhe ndodhej në gjendje të rëndë psikologjike. Identiteti i saj nuk bëhet i ditur për mediat.

Autori ende nuk është identifikuar por policia po punon për zbardhjen e ngjarjes. Ndërkohë, parku është mbyllur përkohësisht në mënyrë që hetimet të vijojnë lirisht.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Momente horror, rihapin arkivolin pasi i dashuri tha se dëgjoi zhurma (Pamje shqetësuese)
Sulm me bombë në gjykatën në Pakistan, 12 të vdekur »
Article Logic
Execution time: 0.01340913772583
array(1) { ["section"]=> string(46) "12-vjecarja-perdhunohet-ne-mes-te-parkut-51656" }