12 vjeçarja zhduket për 3 ditë, gjendet në hotel me studentin nga Durrësi dhe pranon se ka kryer marrëdhënie seksuale: E dashuroj

Publikuar tek: aktualitet, më 21:29 19-01-2017 12 vjeçarja zhduket për 3 ditë, gjendet në hotel me studentin nga Durrësi dhe pranon se ka kryer marrëdhënie seksuale: E dashuroj Foto ilustruese

Një vajzë e mitur12-vjeçare, e cila ishte larguar nga shtëpia e saj prej 3 ditësh është gjetur ditën e sotme nga policia në një hotel në “Rrugën e Kavajës”.

Fjona D. ishte larguar me të dashurin e saj 10 vjet më të madh, Alban Gjatën student nga Durrësi, shkruan Panorama.

Mësohet se 22-vjeçari e kishte marrë vajzën dhe fillimisht e kishte çuar në Durrës ku kanë kryer marrëdhënie seksuale. Pastaj ata ardhur në Tiranë dhe kanë qëndruar në një hotel te “Rruga e Kavajës”, ku janë gjetur nga policia e cila arrestoi 22-vjeçarin që akuzohet për “marrëdhënie seksualeme të mitur”.

Kur 12 vjeçarja mësoi se i dashuri i saj do të arrestohej ka nisur të qajë në polici duke thënë se e dashuronte dhe se kishte kryer marrëdhënie me të me dëshirën e saj.

Ekzaminimi mjekoligjor ka konfirmuar gjithashtu kryerjen e marrëdhënieve seksuale.

Edhe pse vajza u është lutur prindërve që të mos bëjnë denoncim për të dashurin e saj 10 vjet më të madh, policia e ka arrestuar dhe ai do të dalë para gjykatës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plagosje me armë zjarri në Korçë
Vari veten me çarçaf në burgun e Fierit, kjo është arsyeja e dënimit të 25-vjeçarit »
Article Logic
Execution time: 0.0098748207092285
array(1) { ["section"]=> string(133) "12-vjecarja-zhduket-per-3-dite-gjendet-ne-hotel-me-studentin-nga-durresi-dhe-pranon-se-ka-kryer-marredhenie-seksuale-e-dashuroj-66067" }