13-vjeçari qëllon me automatik në zonën e Alliasit, kapet nga policia

Publikuar tek: aktualitet, më 12:03 12-07-2015 13-vjeçari qëllon me automatik në zonën e Alliasit, kapet nga policia

13-vjeçari me inicialet K.C është kapur nga policia e Tiranës pasi qëlloi me automatik në ajër.

Minoreni ka shtënë me automatik në ajër në zonën e Alliasit ndërsa policia raporton se ai është një fëmijë problematik dhe është ndaluar disa herë nga policia.

Policia i ka sekuestruar automatikun dhe krëhërin me 30 fishekë. Ndërkaq ndaj 13 vjeçarit ka nisur edhe procedimi në gjendje të lirë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kërcënohet ish-kolegu i Isa Çopës, mesazhi kërcënues : Do ta bëjmë si atij shokut të ngushtë
Aksidentohet Tom Doshi në Shkodër-Velipojë »
Article Logic
Execution time: 0.013195991516113
array(1) { ["section"]=> string(74) "13-vjecari-qellon-me-automatik-ne-zonen-e-alliasit-kapet-nga-policia-15983" }