13 vjeçarja vetëvaret në dhomën e saj, letra që mbante në dorë kishte një mesazh rrënqethës

Publikuar tek: bota, më 18:15 15-05-2017 13 vjeçarja vetëvaret në dhomën e saj, letra që mbante në dorë kishte një mesazh rrënqethës

Një 13 vjeçarje në Britaninë e Madhe është gjetur e varur në dhomën e saj nga i vëllai.

Në dorë mbante një letër në të cilën shkruante “urrej vëllain tim”. Dyshohet se shkaku që e çoi të merte këtë vendim është bërë sherri mes saj dhe të vëllait, të cilët debatuan sepse ajo nuk e ngriti për në punë.

Para se kjo ngjarje e trishtë të ndodhë 13 vjeçarja mbaron mësimin dhe takon të dashurin me të cilin del shëtitje në park. Niset për në shtëpi aty ku e ka pritur e ëma me një çaj të ngrohtë, por kur ngjitet në dhomën e saj vendos t’i japë fund gjithçkaje në mënyrë tragjike.

Vëllai kalon pranë dhomës dhe shokohet kur e gjen të vetëvarur. Menjëherë i jep ndihmën e parë dhe përpiqen ta shpëtojnë, por ishte e kotë sepse ajo vdes 3 ditë më vonë në spital.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Frikë nga Lufta e Tretë Botërore, cilat janë vendet me të fuqishme ushtarakisht
Vritet me armë zjarri gazetari i famshëm meksikan Javier Valdez »
Article Logic
Execution time: 0.0095720291137695
array(1) { ["section"]=> string(96) "13-vjecarja-vetevaret-ne-dhomen-e-saj-letra-qe-mbante-ne-dore-kishte-nje-mesazh-rrenqethes-78717" }