14 ditë në IZOLIM, Alketa Vejsiu tregon se ka kaluar KORONAVIRUSIN: Falenderoni Zotin dhe festoni që keni shëndet

Publikuar tek: aktualitet, më 10:26 20-10-2020 14 ditë në IZOLIM, Alketa Vejsiu tregon se ka kaluar KORONAVIRUSIN: Falenderoni Zotin dhe festoni që keni shëndet

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu tregon se ka kaluar koronavirusin, pa simptoma të rënda.

Në një postim në Instagram, Vejsiu thotë se ka qëndruar për 14 ditë në izolim, ndërsa tamponi i doli negativ dy javë më parë.

“Coronen e kam kaluar, tamponi doli negativ para dy javësh! Qëndrova 14 ditë në izolim në shtëpi. Jam mirë për fat?

Kam dëgjuar raste vërtete të rënda dhe lutem cdo dite që Zoti të mbroje njerezit afer meje dhe te gjithe shqiptaret! Corona nuk eshte shaka. Kujdesuni per veten!??

Falenderoni Zotin dhe Festoni cdo dite qe keni shendet dhe jeni ne jete!”, shkruan Alketa krahas disa fotove të publikuara në rrjetet sociale. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Një mbyllje e dytë po tmerron gjithë botën’, Rama: Shqipët trekrenare duan aheng dhe Covidin ta vrasë shteti me çifte
Drejtori i legalizimeve në Durrës preket nga COVID, priten përgjigjet për 5 shefat e sektoreve »
Article Logic
Execution time: 0.013458967208862
array(1) { ["section"]=> string(118) "14-dite-ne-izolim-alketa-vejsiu-tregon-se-ka-kaluar-koronavirusin-falenderoni-zotin-dhe-festoni-qe-keni-shendet-224412" }