14 parcela me drogë ne Vlorë. Autorët? Mister

Publikuar tek: aktualitet, më 08:38 01-09-2015 14 parcela me drogë ne Vlorë. Autorët? Mister

14 parcela me 828 rrënjë bimë  narkotike “Canabis-sattiva”, janë zbuluar nga policia në fshatin Mallkeq të Vlorës.

Sipas policisë, bimët narkotike ishin të mbjella në vendin e quajtur “Korija e Madhe” dhe lartësia e tyre varionte nga 40 – 170 cm, të cilat u asgjësuan me djegie.

Megjithatë mbeten mister identitetet e autorëve. Policia thotë se po punon për identifikimin dhe kapjen e kultivuesve të këtyre bimëve narkotike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëfehet Lorena Arapi: Lekët i vodha se doja t’i nxija jetën burrit, Adiolin e doja
Tonin Tërshana 20 vite pa shtëpi, Veliaj i jep banesë sociale “live”. Ja çfarë i tha artisti i madh »
Article Logic
Execution time: 0.011359930038452
array(1) { ["section"]=> string(49) "14-parcela-me-droge-ne-vlore-autoret-mister-19654" }