15 minuta dinjitoze për Skënderbeun në Kiev: Ndiqeni ‘Live” këtu përballjen e fortë

Publikuar tek: sport, më 18:21 14-09-2017 15 minuta dinjitoze për Skënderbeun në Kiev: Ndiqeni ‘Live” këtu përballjen e fortë

Kanë kaluar 15 minutat e pjesës së parë të përballjes mes Dinamos së Kievit dhe Skënderbeut, përballja e parë e grupeve të Uefa Europa League.

Skënderbeu ka patur dy raste fantastike për gol, e po ashtu ka shmangur pësimin e një goli të sigurtë falë ndërhyrjes së Vangjelit.

Ndeshja transmetohet Live nga RTSh dhe mund ta ndiqni duke klikuar KËTU.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023761034011841
array(1) { ["section"]=> string(86) "15-minuta-dinjitoze-per-skenderbeun-ne-kiev-ndiqeni-live-ketu-perballjen-e-forte-92359" }