15 sekondat që do ju shpëtojë nga flokët në këtë verë të nxehtë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:08 13-07-2015

Ju duhen vetëm 15 sekonda kohë për të shpëtuar njëherë e mirë nga flokët tuaj në këto ditë të nxehta vere.

Në rast se nuk keni kohë e as nerva për t’u marrë me to, kjo video ju jep një zgjidhje shumë praktike.

Gjithçka që duhet të bëni është të ndani flokët në mes dhe t’i përdridhni. Pastaj lehtësisht i mblidhni në formën e një topuzi të lezetshëm si në video.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028043031692505
array(1) { ["section"]=> string(75) "15-sekondat-qe-do-ju-shpetoje-nga-floket-ne-kete-vere-te-nxehte-video-16044" }