“15 vajza kallëzojnë Mark Frrokun se i shfrytëzoi për prostitucion”

Publikuar tek: aktualitet, më 23:31 08-02-2017 “15 vajza kallëzojnë Mark Frrokun se i shfrytëzoi për prostitucion”

Gazetarja e kronikës, Anduena Llabani ka zbuluar sot në “Opinion” se për ish-deputetin Mark Frroku ka pasur 15 kallëzime në prokurori, nga 15 vajza që pretendojnë se janë shfrytëzuar për prostitucion.

Llabani tha se fill pas akuzës për vrasje, në Prokurorinë e Krimeve të Rënda erdhën 15 akuza nga 15 vajza që pretendonin se ishin shfrytëzuar për prostitucion nga Mark Frroku.

Sipas saj, ka qenë kjo arsyeja që Prokuroria ka kërkuar arrest për ish-deputetin dhe ka nisur hetimet dhe bashkëpunimin me autoritetet belge.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mark Marku për Dritëro Agollin: Nuk ishte kolos në letërsi, i shërbeu regjimit komunist
Kirurgu i Shkodrës: Ja si realizuam operacionin e rrallë, 168 raste në gjithë botën »
Article Logic
Execution time: 0.013162851333618
array(1) { ["section"]=> string(71) "15-vajza-kallezojne-mark-frrokun-se-i-shfrytezoi-per-prostitucion-68156" }