15-vjeçari ngiste "Zetorin", humb kontrollin, le të vdekur 13-vjeçarin

Publikuar tek: aktualitet, më 16:54 17-03-2015 15-vjeçari ngiste

Një 15-vjeçar që ngiste mjetin “Zetor’' pa targa ka humbur kontrollin e drejtimit duke lënë të pajetë 13-vjeçarin i cili ndodhej në Zetor me të.

13-vjeçari me inicialet A.I ishte banues në fshatin Dedaj të Shkodrës ku ka ndohur dhe ngjarja e rëndë.

Ndërkohë 15 vjeçari  me inicialet G.S është arrestuar nga policia . Ai po ngiste mjetin "Zetor" pa targa, me rimorkio te ngarkuar, çka solli dhe vdekjen e të miturit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 3 Tv akuzojnë Tahirin dhe qeverinë për favorizim të A1 Report. Tahiri: Po shpifni në emër të lirisë
Itali/ Babai shqiptar i merr çelësin të birit: “Po iki të vras nënën tënde” »
Article Logic
Execution time: 0.012924909591675
array(1) { ["section"]=> string(71) "15-vjecari-ngiste-zetorin-humb-kontrollin-le-te-vdekur-13-vjecarin-6175" }