15 vjet Top Channel, ja me kë feston Vjollca Hoxha (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:39 19-12-2016 15 vjet Top Channel, ja me kë feston Vjollca Hoxha (FOTOT)

Top Channel ka festuar 15 vjetorin që nga hapja e tij, duke mbledhur gazetarë dhe të ftuar specialë në në një festë gjigante. 

Në qendër të festës kanë qenë Vjollca dhe Lori Hoxha, të cilat mbajnë pranë tyre djalin e vogël të familjes Hoxha, Itanin. Ata duken të lumtur teksa festojnë me miqtë e tyre në një koncert madhështor, duke i dhënë më shumë gjallëri atmosferës së festave./Newsbomb.al

LLLLLLLLLLLL.jpg

 

vjollca-2.jpgvjollca-3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072040557861328
array(1) { ["section"]=> string(61) "15-vjet-top-channel-ja-me-ke-feston-vjollca-hoxha-fotot-63163" }