16 të arrestuar në Paris për grabitjen e Kim Kardashian, policia: Çfarë na drejtoi për te autorët

Publikuar tek: bota, më 09:15 09-01-2017 16 të arrestuar në Paris për grabitjen e Kim Kardashian, policia: Çfarë na drejtoi për te autorët

16 persona janë arrestuar në Paris të Francës si të dyshuar për grabitjen e Kim Kardashian West.

Policia franceze ka deklaruar se të arrestuarit dyshohet të jenë përfshirë drejtpërdrejtë në grabitjen e figurës së njohur televizive në SHBA.

Emrat e të arrestuarve nuk janë bërë ende publikë nga policia, por kjo e fundit ka theksuar se kanë qenë gjurmët që autorët kanë lënë në rezidencë ato që kanë bërë të mundur identifikimin.

10 milionë euro bizhuteri iu vodhën Kardashian në tetor në Paris ku ajo dhe familja e saj po merrnin pjesë në javën e modës. 36 vjeçarja e përjetoi shumë keq grabitjen, ndërsa vetëm në muajn janar të 2017-ës nisi të postonte në rrjetet sociale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Autobusi humb kontrollin dhe del nga rruga, 5 të vdekur, 27 të plagosur
Ministria e Jashtme e Francës reagon për arrestimin e Haradinajt: Nuk ka dimensione politike »
Article Logic
Execution time: 0.010667085647583
array(1) { ["section"]=> string(101) "16-te-arrestuar-ne-paris-per-grabitjen-e-kim-kardashian-policia-cfare-na-drejtoi-per-te-autoret-64990" }