17 vjeçarit i rridhnin lotët rrëke, shokohen mjekët nga ajo çfarë gjejnë në sy (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 18:43 22-09-2017 17 vjeçarit i rridhnin lotët rrëke, shokohen mjekët nga ajo çfarë gjejnë në sy (VIDEO)

Një djalë është tmerruar për shkak se kishte dhimbje në syrin e majtë, ndërsa mjekët i gjejnë atë që s’jua pret mendja.

 Siç shihet dhe në video djali 17 vjeçar ka shkuar tek specialistët e syrit në kryeqytetin Meksikan për të nxjerrë një krimb.

Ato janë shokuar kur kanë parë krimbin që notonte brenda në sy, ne lëngun intraocular, lëng ujor që mbush dhomat e syrit.

Mjekët ia kanë larguar me sukses krimbin, ndërsa bëjnë me dije se paraziti në sy ishte rreth 3 milimetër, një lloj i krimbave të barkut.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Televizioni i fut frikën shikuesve, ndërpret sinjalin dhe transmeton mesazh për fundin e botës
Merkel bëhet gati për një mandat të katërt në Gjermani »
Article Logic
Execution time: 0.010586977005005
array(1) { ["section"]=> string(89) "17-vjecarit-i-rridhnin-lotet-rreke-shokohen-mjeket-nga-ajo-cfare-gjejne-ne-sy-video-93326" }