17 vjeçarja Rashel Kolaneci: Në buzët dhe b*thët e mia kanë ndërhyrë vetëm dy “kirurgë”

Publikuar tek: sport, më 13:15 08-10-2016 17 vjeçarja Rashel Kolaneci: Në buzët dhe b*thët e mia kanë ndërhyrë vetëm dy “kirurgë”

Rashel Kolaneci është 17-vjeçarja që përveç aftësive të saj të padiskutuara në sportin e kickboksit dallohet për format e saj sexy.

E ftuar “Top-Channel” në emisionin “Top Show Magazine”, bukuroshja që ushtron një sport aspak të lehtë për femrat, e ngacmuar nga Valeri ish-banori i “Big Brother”, ka rrëfyer se nuk ka kryer kurrë asnjë operacion plastik. “Dy “kirurgë” kanë ndërhyrë në buzët dhe b*thët e mia, mami dhe babi im. Normale që i kam origjinale!”

Screenshot_21.jpg

Screenshot_22.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006990909576416
array(1) { ["section"]=> string(90) "17-vjecarja-rashel-kolaneci-ne-buzet-dhe-b-thet-e-mia-kane-nderhyre-vetem-dy-kirurge-55511" }