18 vjeç, ja si e festoi datëlindjen djali i Dritan Priftit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:45 22-01-2018 18 vjeç, ja si e festoi datëlindjen djali i Dritan Priftit

Jon Prifti është djali i madh i Dritan Priftit, ish-ministrit të Energjisë, që u nda nga jeta vitin e shkuar.

Disa ditë me parë, Jon Prifti ka festuar datëlindjen, ku ka mbushur 18 vjeç.

Por siç duket nga një foto e postuar në rrjetet sociale, djali i madh i Dritan Priftit nuk e ka festuar këtë datë, duke respektuar ndarjen nga jeta të babait të tij.

Më herët fëmijët dhe bashkëshortja e Dritan Priftit u bënë të famshëm për shkak të disa foto, ku pozonin gjysëm të zhveshur në një set fotografik.

Më poshtë foto:

Screenshot_16.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099048614501953
array(1) { ["section"]=> string(64) "18-vjec-ja-si-e-festoi-datelindjen-djali-i-dritan-priftit-107549" }