19 nipër dhe mbesa, njihuni me familjen gjigante të Ramush Haradinajt

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:16 25-04-2019 19 nipër dhe mbesa, njihuni me familjen gjigante të Ramush Haradinajt

Kryeministri Ramush Haradinaj është shumë aktiv në rrjetet sociale. Ai vazhdimisht ndan momente nga përditshmëria e tij me bashkëshorten Anita.

Mirëpo, nuk e dinim që Haradinaj ka një familje tepër të madhe. Kryeministri ka 5 vëllezër, 2 prej të cilëve jetojnë.

Njëri, prej tyre, Dauti ka ndarë në rrjetet sociale një foto me nipërit dhe mbesat e familjes Haradinaj dhe ata janë plot 19. "Nipat dhe mbesat e Hilmisë", ka shkuar ai.

58379497_2106297852756665_2398011894989324288_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024471044540405
array(1) { ["section"]=> string(75) "19-niper-dhe-mbesa-njihuni-me-familjen-gjigante-te-ramush-haradinajt-161806" }