19 vjeçari me AUDI ‘flakë’ nëpër Fier,  përplas një kalimtar (DETAJE NGA POLICIA)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:12 20-09-2020 19 vjeçari me AUDI ‘flakë’ nëpër Fier,  përplas një kalimtar (DETAJE NGA POLICIA) Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit, ku një 19 vjeçar duke drejtuar makinën e tij me shpejtësi ka përplasur një 46 vjeçar.

Nga policia bëhet me dije se drejtuesi i mjetit ishte 19 vjeçari K.E, ndërsa i plagosur ka mbetur T.Gj, 46 vjeç, banues në Daullas, i cili është dërguar në spitalin e Fierit ku po merr mjekimin e nevojshëm.

"Sot rreth orës 21:15, në fshatin Daullas, shtetasi K. E., 19 vjeç, duke drejtuar automjetin tip "Audi", ka aksidentuar shtetasin T. Gj., 46 vjeç, banues në Daullas, Fier, i cili ishte duke lëvizur në këmbë.

46-vjeçari ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Eshtë shoqëruar drejtuesi i mjetit në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet proceduriale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes", thuhet në njoftimin e policisë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012258052825928
array(1) { ["section"]=> string(82) "19-vjecari-me-audi-flake-neper-fier-perplas-nje-kalimtar-detaje-nga-policia-221052" }