19 vjeçari që falsifikonte 50 euro-t kapet në karburantin e Vlorës

Publikuar tek: aktualitet, më 11:00 15-07-2015 19 vjeçari që falsifikonte 50 euro-t kapet në karburantin e Vlorës Foto ilustruese

Florian Zyberaj, 19 -vjeç, banues në lagjen “24-Maji”, Vlorë është arrestuar nga policia për falsifikim të monedhave.  19 vjeçari u prangos teksa po i hidhte karburant makinës së tij në këmbim të një kartmonedhe 50 euro-she false.

“Ky shtetas më datë 14.07.2015, ka blerë karburant për automjetin e tij me targë:  VL9967C, në pikën e karburantit “Kastrati” i cili ndodhet në lagjen “Partizani”, ku ka përdorur dhe i ka dhënë punonjësit të kësaj pike karburanti, shtetasit: D.GJ., kartmonedha 50 Euro, të pavlefshmë (të fallsifikuara)”, thuhet në deklaratën e policisë

Të riut iu  sekuestua automjeti dhe 3- kartmonedha 50 Euro të falsifikuara.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 5 të rinj në pranga, iu gjetën doza të mëdha droge në kompleksin sportiv Dinamo
Konferenca me ministrin grek, Bushati: "Detin" ta zgjidhin ekspertët. Kotzias: Nuk ka ligj lufte për ne »
Article Logic
Execution time: 0.011121988296509
array(1) { ["section"]=> string(72) "19-vjecari-qe-falsifikonte-50-euro-t-kapet-ne-karburantin-e-vlores-16232" }