19-vjeçarja gjendet e gjakosur, tentuan ta përdhunonin dy vajza jashtë makinës së saj

Publikuar tek: bota, më 15:56 19-03-2019 19-vjeçarja gjendet e gjakosur, tentuan ta përdhunonin dy vajza jashtë makinës së saj

Një vajzë 19-vjeçare me emrin Caitlin Shepherd është gjetur e dëmtuar rëndë në fytyrë pasi dy femra kanë tentuar ta përdhunoinë jashtë makinës së saj.

 

Studentja 19-vjeçare po kthehej nga një festë kur jashtë makinës së saj dy femra i janë afruar dhe i kanë kërkuar cigare. Studentja nuk i ka dhënë dhe pas kësaj dy femrat i kërkuan që ajo të kalonte një natë me to por 19-vjeçarja refuzoi.

Për këtë arsye sipas Daily Record, 2 femrat kanë tentuar ta përdhunoinë vajzën e cila bertiste në kërkim të ndihmes. Studentja 19 vjeçare ka marrë goditje dhe gërvishtje në fytyrë. Kur i ra të fikët dy autoret u larguan. Punonjësi i parkingut ka shoqëruar studenten në spital dhe ka informuar policin.

Studentja thotë se për të ishte ngjarja më e veshtirë e jetës e saj dhe uron që asnjë vajzë të mos përdhunohet qoftë nga burra ose nga femra.

54434163_2204567046268062_7337761813431320576_n.png55621065_2139027326190495_8239163350215294976_n.png54433150_1009218045938626_1519645217001570304_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012044906616211
array(1) { ["section"]=> string(91) "19-vjecarja-gjendet-e-gjakosur-tentuan-ta-perdhunonin-dy-vajza-jashte-makines-se-saj-157072" }