2,000 rrënjë kanabis shkatërrohen në Tropojë, arrestohet një person

Publikuar tek: aktualitet, më 17:45 14-08-2015 2,000 rrënjë kanabis shkatërrohen në Tropojë, arrestohet një person Foto ilustruese

Rreth 2 mijë rrënjë kanabis sativa janë zbuluar nga policia dhe më pas janë asgjësuar me anë të djegies.

Ndërsa në prangat e policisë ka rënë 26 vjeçari Klodian Gjini, i dyshuar si kultivuesi i bimëve narkotike të mbjella në 9 parcela të ndryshme në fshatin Lekbibaj të Tropojës. Sipas policies, 26 vjeçari u arrestua në flagrancë dhe është i dyshuari kryesor për kultivimin e 1560 rrënjëve kanabis.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prezantimi skandaloz i Shqipërisë në Expo Milano, ky video-koment i vë vulën
Shqipëri - Portugali, ja kushtet për të hyrë në “Elbasan Arena” »
Article Logic
Execution time: 0.01155686378479
array(1) { ["section"]=> string(72) "2-000-rrenje-kanabis-shkaterrohen-ne-tropoje-arrestohet-nje-person-18390" }