2 ditë para protestës Rama publikon VIDEO dhe ka një mesazh të fortë

Publikuar tek: politike, më 09:18 25-01-2018 2 ditë para protestës Rama publikon VIDEO dhe ka një mesazh të fortë

Vetëm 2 ditë nga protesta e opozitës, kryeministri Rama ka publikuar një video. Ndërsa ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e tij në Facebook, Rama ka publikuar pamje nga gjendja e spitalit Onkologjik në QSUT.

Në rreth 2 minuta kryeministri tregon se si ka ndryshuar gjendja e spitalit dhe jep një mesazh të fortë për të gjitha ata që do protestojnë që sipas kryeministrit e shkatërruan shëndetësinë.

“MIRËMËNGJES ?dhe me këto 2 minuta të vetme që u tregojnë të gjithë atyre që duan të shikojnë, ndryshimin themelor mes nesh e atyre që sot s’kanë turp të protestojnë për shëndetësinë që vetëm e shkatërruan, ju uroj një ditë të mbarë”, ka shkruar Rama. 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012056112289429
array(1) { ["section"]=> string(75) "2-dite-para-protestes-rama-publikon-video-dhe-ka-nje-mesazh-te-forte-107834" }