2 marsi i METËS, Ambasadori i BE hyn në zyrën e BASHËS

Publikuar tek: politike, më 16:24 28-02-2020 2 marsi i METËS, Ambasadori i BE hyn në zyrën e BASHËS Basha-Soreca

Ambasadori i BE Luigi Soreca sapo ka mbërritur në selinë blu.

Newsbomb.al mëson se Soreca do zhvillojë një takim 'kokë më kokë' me kreun e opozitës Lulzim Basha.

Mësohet se në qendër të këtij takimi është tubimi i datës 2 mars thirrur nga Meta.

Mesa duket ndërkombëtarët, kërkojnë informacione mbi lëvizjet e Presidentit sa i takon tubimit që deri tani, është thënë se do jetë paqësor.

Kujtojmë se Soreca dhe Meta kanë raporte të ndera mes tyre, shpesh edhe akuza të forta sulmesh.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077030658721924
array(1) { ["section"]=> string(60) "2-marsi-i-metes-ambasadori-i-be-hyn-ne-zyren-e-bashes-196788" }