2 “nonat e krimit” në një foto, Aurela Gaçe zbulon sekretin e Fifit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:02 07-07-2017 2 “nonat e krimit” në një foto, Aurela Gaçe zbulon sekretin e Fifit

Aurela Gaçe ka publikuar një foto së bashku me këngëtaren Fifi në "instagram".

 “Kjo e papara po me therret NONA E KRIMIT”, shkruan Aurela krahas fotos.

Të dyja këngëtaret janë të njohura për karakterin e veçantë dhe shpërthyes, si në skenë ashtu edhe në përditshmëri.

Aurela është një ndër këngëtaret më të ndjekura dhe të dashura për publikun, e cila gjatë karrierës disa vjeçare ka sjellë muzikë mjaft të pëlqyer për publikun.

Ndërsa Fifi nuk ka shumë vite që është futur në treg por këngët e saj janë ndër më të ndjekurat, shkruan newsbomb.al.

Aurela teksa poston këtë foto na tregon se Fifi e thërret “nona e krimit”, ndërsa ajo vetë i thotë e “paparë”.

Kështu e thërrasin njëra-tjetrën 2 bishat e skenës shqiptare të cilat së shpejti pritet të sjellin një bashkëpunim.

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1104109287262
array(1) { ["section"]=> string(70) "2-nonat-e-krimit-ne-nje-foto-aurela-gace-zbulon-sekretin-e-fifit-85379" }