2 trafikantët shqiptarë kapen me 1.5 ton kanabis në bregdet (Emrat)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:54 11-05-2017 2 trafikantët shqiptarë kapen me 1.5 ton kanabis në bregdet (Emrat)

Ditën e sotme janë sekuestruar 1.5 ton kanabis dhe kanë rënë në pranga 2 shqiptarë.

Lënda narkotike prej 1.5 ton kanabis është sekuestruar në orën 10:30 të mëngjesit të sotëm në bregdetin shqiptar si dhe janë arrestuar në flagrancë dy shtetasit shqiptarë Bernard Tahiri dhe Elton Çaushaj.

Kanabisi mësohet se është gjetur në 78 pako të ndryshme por mësohet se destinacioni i transportit ishte Italia. Ende nuk dihet nëse ka persona të tjerë të përfshirë në kë ngjarje por policia po punon pë zbardhjen e mëteshjme të operacionit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 22 gratë e fuqishme shqiptare në mbrojtje të Vlahutin: Thirri mendjes Kastriot dhe kërko ndjesë! (LETRA E PLOTË)
UKT jep njoftimin e rëndësishëm: Këto janë zonat në Tiranë që do mbeten pa ujë sonte (ARSYEJA) »
Article Logic
Execution time: 0.0095300674438477
array(1) { ["section"]=> string(71) "2-trafikantet-shqiptare-kapen-me-1-5-ton-kanabis-ne-bregdet-emrat-78293" }