2 tragetet e linjës Bari-Durrës nisen 3 orë me vonesë, ç’ka ndodhur?

Publikuar tek: aktualitet, më 08:59 21-05-2017 2 tragetet e linjës Bari-Durrës nisen 3 orë me vonesë, ç’ka ndodhur?

Dy tragetet e linjës Bari-Durrës janë nisur këtë mëngjes disa orë me vonesë nga orari i parashikuar.

Shkak është bërë moti i keq me erë dhe dallgë të forta në det të hapur. Si pasojë e dallgëve 7 deri në 8 ballë, trageti i parë është nisur 2 orë me vonesë në drejtim të Durrësit, ndërsa trageti tjetër është nisur 3 orë me vonesë.

Gjatë ditës së sotme metereologët kanë parashikuar mot me shira dhe erë në disa zona të vendit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Plazh” në Tiranë, shatervanet e kryeqytetit kthehen në pishina (FOTO)
Ngjarje e rëndë në Fier, një person bie nga ballkoni i pallatit dhe gjen vdekjen »
Article Logic
Execution time: 0.010863065719604
array(1) { ["section"]=> string(72) "2-tragetet-e-linjes-bari-durres-nisen-3-ore-me-vonese-c-ka-ndodhur-79393" }