2 veshjet e bashkëshortes së Veliaj në dasmën mbretërore: Unë e kam princin tim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:58 09-10-2016 2 veshjet e bashkëshortes së Veliaj në dasmën mbretërore: Unë e kam princin tim

Ajola Xoxa, bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj, ka zgjedhur dy veshje në dasmën mbretërore të Princ Lekës me Elia Zaharian.

Në fillim me një fustan blu të errët, të gjatë e elgant krah bashkëshortit të saj Erion Veliaj në ceremoninë e celebrimit dhe më pas një tjetër gjysmë të zi e gjysmë ngjyrë të florinjtë gjatë festimeve.

“Unë e kam princin tim”, shkroi Ajola me krenari për bashkëshortin e saj ndërsa shijonte dasmën mbretërore.

ajola1.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010377883911133
array(1) { ["section"]=> string(84) "2-veshjet-e-bashkeshortes-se-veliaj-ne-dasmen-mbreterore-une-e-kam-princin-tim-55559" }