2 vite larg ekranit, shikoni sa ka ndryshuar Ledion Liço, FOTON e publikon vetë Sara

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:58 10-07-2020 2 vite larg ekranit, shikoni sa ka ndryshuar Ledion Liço, FOTON e publikon vetë Sara FotoArkive: Ledion Liço

Ledion Liço është një ndër moderatorët më të pëlqyer shqiptarë. Prej 2 vitesh ai është shkëputur plotësisht nga ekrani dhe nga rrjetet sociale po ashtu.

Është partnerja e tij Sara Hoxha ajo që ka publikuar së fundmi një foto me Ledionin, një foto që tregon sa shumë ka ndryshuar moderatori.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hubby

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) onMesa duket ai ka vendosur të shijojë jetën private me fëmijët dhe bashkëshorten e tij, ndërsa dhe ndryshimi në luk duket qartësisht.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099809169769287
array(1) { ["section"]=> string(89) "2-vite-larg-ekranit-shikoni-sa-ka-ndryshuar-ledion-lico-foton-e-publikon-vete-sara-213400" }