2 vite pas martesës me Patrisin, Tuna merr vendimin e papritur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:28 14-09-2019 2 vite pas martesës me Patrisin, Tuna merr vendimin e papritur

Tuna është një ndër këngëtaret më të komentuara të momentit.

Jeta e saj private është gjithmonë në qendër të mediave rozë.

Ajo prej dy vitesh është e martuar me Patris Berishën, me të cilin ka dhe një djalë.

Mirëpo, vetëm pak më parë këngëtarja ka marrë një vendim të papritur.

Tuna ka ndryshuar biografinë e saj në rrjete sociale e duke shtuar mbiemrin e bashkëshortit.

Nuk dihet nëse edhe në passaportë, bukuroshja ka bërë këtë ndryshim, por kjo mbetet për t'u zbuluar.

Screenshot_12.jpg

tunaa.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085990428924561
array(1) { ["section"]=> string(68) "2-vite-pas-marteses-me-patrisin-tuna-merr-vendimin-e-papritur-178466" }