20 ditë larg gruas, u nda nga ajo pas asaj çfarë zbuloi në këtë FOTO

Publikuar tek: bota, më 18:34 10-12-2016 20 ditë larg gruas, u nda nga ajo pas asaj çfarë zbuloi në këtë FOTO

Bashkëshorti kishte 20 ditë që nuk e shihte të shoqen. Mirëpo teksa po shihte foton që ai vet i kishte bërë gruas së tij pa një mashkull tjetër poshtë krevatit.

Në pamje të parë nuk duket gjë por po ta shohësh me vëmendje në cep të tij duket fytyra e një mashkulli me të cilin e tradhëtonte.xg9jpsld459hw1fxlk8n_1470151358-5291460.jpeg

vjba5cy863or1lg986r2_1470151342-4125569.jpeg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012367010116577
array(1) { ["section"]=> string(73) "20-dite-larg-gruas-u-nda-nga-ajo-pas-asaj-cfare-zbuloi-ne-kete-foto-62252" }