20 vjeçari djeg të gjallë të dashurën e tij shtatëzënë, s’donte të bëhej baba

Publikuar tek: bota, më 13:56 22-02-2016 20 vjeçari djeg të gjallë të dashurën e tij shtatëzënë, s’donte të bëhej baba

Një burrë i dëshpëruar për mos t’u bërë baba djeg të gjallë të dashurën e tij shtatzënë duke ia çuar trupin në pyll. Eren Toben, 20 vjeç, e ka çuar të dashurën e tij 19 vjeçare Miaria Peiner në një pyll në periferi të Berlinit me ndihmën e shokut të vjetër të shkollës Daniel Mueller.

Toben u shtir sikur do shkonin të blinin rrobat e foshnjes dhe më pas, të dy djemtë e sulmuan vajzën me një copë druri . Toben dhe shoku i tij pas disa minutash e therën me një thikë buke duke i hedhur benzinë trupit.

20 vjeçari dhe bashkëpunëtori i tij u burgos për 14 vjet për këtë krim të tmerrshëm. Maria ishte tetë muajshe shtatëzënë dhe po priste të bëhej nënë por i dashuri i saj Toben u shqetësua në lidhje me faktin që do bëhej baba dhe kurdisi komplotin për ta vrarë atë.

bu1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pamje të rënda, policët vrasin 20-vjeçarin përpara kamerës (VIDEO)
Ther të dashurin se rrinte në ‘’Facebook’’ »
Article Logic
Execution time: 0.010573148727417
array(1) { ["section"]=> string(82) "20-vjecari-djeg-te-gjalle-te-dashuren-e-tij-shtatezene-s-donte-te-behej-baba-33231" }