20-vjeçari godet me motorr këmbësoren në Maliq, të dy të plagosur rëndë, nisen me urgjencë në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 16:46 10-06-2015 20-vjeçari godet me motorr këmbësoren në Maliq, të dy të plagosur rëndë, nisen me urgjencë në Tiranë

Anxhelo Aneli  20-vjec, ishte duke drejtuar motorin kur ka humbur kontrollin e tij dhe ka goditur një këmbësore me inicialet V.D.

Ngjarja ka ndodhur në Maliq e si pasojë e aksidentit, kanë mbetur të plagosur edhe këmbësorja edhe drejtuesi i motorrit. Ata mësohet se janë në gjendje të rëndë për jetën dhe janë nisur me urgjencë drejt spitalit në Tiranë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Durrës, arrestohen 4 persona, sekuestrohen 1.5 kg heroinë
38 -vjeçari tenton të përdhunojë 44-vjeçaren në rrugë, arrestohet »
Article Logic
Execution time: 0.012739896774292
array(1) { ["section"]=> string(104) "20-vjecari-godet-me-motorr-kembesoren-ne-maliq-te-dy-te-plagosur-rende-nisen-me-urgjence-ne-tirane-13214" }