20-vjeçari shqiptar mbytet në liqenin e Berlinit

Publikuar tek: bota, më 15:47 07-07-2016 20-vjeçari shqiptar mbytet në liqenin e Berlinit

Një 20 vjeçar nga Podujeva ka humbur jetën në qytetin e Berlinit në Gjermani pasi është mbytur teksa po festonte në një liqen.

Viktima Behar Xheladini humbi jetën katër ditë më parë teksa po festonte ditëlindjen ndërsa trupi i tij është gjetur sot nga zhytësit. Ai ishte djalë i vetëm dhe kishte 4 motra. varrimi i tij do të bëhet të premten në qytetin e Berlinit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bankat italiane vatër e ardhshme krize
Metoda që rrit kënaqësinë seksuale te femra për një vit por ka një hile »
Article Logic
Execution time: 0.011590957641602
array(1) { ["section"]=> string(54) "20-vjecari-shqiptar-mbytet-ne-liqenin-e-berlinit-45854" }