E tmerrshme, peshkatarët e Vlorës kapën në rrjetë një trup të pajetë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:50 24-03-2017 E tmerrshme, peshkatarët e Vlorës kapën në rrjetë një trup të pajetë

Gjendet në Vlorë një trup i pajetë.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku peshkatarët kanë zbuluar trupin e pajetë të një personi në ishullin e Sazanit. Mësohet se kufoma ka rënë në rrjetat e peshkatarëve mëngjesin e sotëm. SIpas të dhënave të para të policisë, trupi mendohet se ka disa ditë në ujë, ndërsa identiteti i tij mbetet ende mister.

Aktualisht trupi ndodhet ende në ujë dhe policia e Vlorës dhe Delta Forcë po punojnë për nxjerrjen e tij.

Një ditë më parë në afërsi të Sazanit u gjet i mbytur në ujë dhe mendohet se ka lidhje me këtë ngjarje. Pritet që personi t’i nënshtrohet ekspertizës për të zbuluar shkaqet e vdekjes. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Denoncimi i pazakontë i burrit nga Tirana, ja ç’me ka bërë kjo vajzë e huaj (HISTORIA që habiti dhe vetë policët)
Këto janë rezultatet e Sondazhit pak orë para superndeshjes Itali-Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.012452840805054
array(1) { ["section"]=> string(25) "2017-03-24-09-02-43-72975" }