ZYRTARJA e lartë e FMN-së në një FOTO pa mendje, çfarë fiksoi gazetarja shqiptare në SHBA

Publikuar tek: bota, më 12:37 28-03-2017 ZYRTARJA e lartë e FMN-së në një FOTO pa mendje, çfarë fiksoi gazetarja shqiptare në SHBA

E thjeshtë dhe pa asnjë dallim nga qytetarët e tjerë.

Shefja e Fondit Monetar Ndërkombëtar, Christine Lagarde është parë teksa shijon disa momente qetësie nën shoqërinë e një gruaja tjetër në një nga lokalet e SHBA-së.

Nuk bëhet fjalë për bare luksoze, por një ambient normal në të cilin është ulur për të pirë asgjë më shumë se sa një shishe ujë.

Foto është kapur në fakt nga gazetarja shqiptare Klementina Cenkollari, e cila ndodhet momentalisht në SHBA ku po merr pjesë në një programi ndërkombëtar mbi rolin e lidershipit në media, ndërsa është e vetmja nga Shqipëria mes 22 të përzgjedhurve nga e gjithë bota. 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vajza shqiptare i ofron seks, por fut në kurth të moshuarin dhe i vjedh protofolin
Rrënqethëse, 25-vjeçarja shqiptare që pret një fëmijë dhe s'ka asnjë shpresë për të jetuar, përlot mjekët italianë »
Article Logic
Execution time: 0.008958101272583
array(1) { ["section"]=> string(25) "2017-03-28-11-53-25-73375" }