“Makthi” i farmacive në Tiranë, arrestohen hajdutët që i grabisnin me armë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:11 08-04-2017

Policia e Tiranës arreston dy personat që grabisnin nën kërcënimin e armëve farmacitë e kryeqytetit.

Sipas policisë, në pranga kanë rënë Fiti Kristali dhe Kristi Çinari, njër prej të cilëve i dënuar edhe më parë për veprën penale të vjedhjes.  

Ata ishin kthyer në “makthin” e faramcive në rrugën e Kavajës dhe Siri Kodra në Tiranë, pasi i kërcënonin me armë në këmbim të xhirove ditore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Makina përplas kalimtarin në Fier, vdes në spital 50-vjeçari
“Tapë” në timon, arrestohet vlonjati »
Article Logic
Execution time: 0.007659912109375
array(1) { ["section"]=> string(25) "2017-04-08-12-39-00-74517" }