Dy vajzat e showbiz-it shqiptar nuk përmbahen, akuza të rënda në studion e Arjan Çanit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:52 12-05-2017 Dy vajzat e showbiz-it shqiptar nuk përmbahen, akuza të rënda në studion e Arjan Çanit

Dy vajzat e showbizit shqiptar, Iva Aliko dhe Roza Lati, kanë denoncuar sërish sot në studion e “Zonë e Lirë”, pronarin e një dyqani me kafshë shtëpiake në rrugën Myslym Shyri.

Beteja e tyre tashmë është zhvendosur në gjykatë, ku Iva thotë se ka fakte dhe dëshmi që tregojnë për masakrën e A.Z që sipas saj shet kafshë të sëmura dhe i mban ato jashtë të gjitha standarteve.

Vetë Iva Aliko tha se ka blerë aty një qen rreth 1.500 euro, i cili ka ngordhur tre muaj më pas.

h45rt6ju56k6kl.jpg

tyu567ki7lll.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068871974945068
array(1) { ["section"]=> string(25) "2017-05-13-05-23-07-78454" }