Aksident i rëndë, Fouristrada del nga rruga, plagosen rëndë 5 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 14:20 13-09-2017 Aksident i rëndë, Fouristrada del nga rruga, plagosen rëndë 5 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur patra pak minutash në Mashkullorë e për pasojë janë plagosur 5 persona.

Një fouristradë me targa SR8185b ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.  Të lënduarit janë dërguar në spital dhe mësohet se ndodhen në gjendje të rëndë. Sakaq, është bërë e ditur se automjeti po vinte nga Tirana në drejtim të Gjirokastrës.

Ndërkohë, policia nga vendngjarja po heton për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në Tiranë, përmbyset makina në rrugën kryesore (FOTO NGA VENDNGJARJA)
Godet sërish Hipertermia Malinje, mjekët e spitalit Amerikan i shpetojnë jetën gruas nga Tirana »
Article Logic
Execution time: 0.011376857757568
array(1) { ["section"]=> string(25) "2017-09-13-13-13-03-92208" }