21-vjeçari shqiptar godet me shkelma gruan e tij shtatzënë, e reja dërgohet me urgjencë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 16:29 29-11-2020 21-vjeçari shqiptar godet me shkelma gruan e tij shtatzënë, e reja dërgohet me urgjencë në spital Foto ilustruese

Policia italiane ka arrestuar një 21-vjeçar shqiptar, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij shtatzënë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në një qytet të Italisë. Mësohet se 21-vjeçari ishte i njohur nga policia për dhunë ndaj familjes së tij.

Mediat italiane shkruajnë se gjatë një mosmarrëveshje që lindi për arsye të kota, i riu kishte sulmuar gruan e tij shtatzënë me shkelma dhe grushta. Gjatë sulmit, gruaja kishte pësuar lëndime dhe po merr mjekimin e duhur në spital.

Tashmë 21-vjeçari ndodhet në burg dhe akuzohet për dhunë në familje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SHIFËR ALARMANTE e rasteve të reja me COVID, në 24 orët e fundit humbin jetën 11 qytetarë
Sali Berisha 'kapet mat' afër vilës së tij tek Gjiri i Lalzit, lëviz i përhumbur dhe i vetmuar në rrugë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.014619827270508
array(1) { ["section"]=> string(103) "21-vjecari-shqiptar-godet-me-shkelma-gruan-e-tij-shtatzene-e-reja-dergohet-me-urgjence-ne-spital-229548" }