21 vjeçarja pranon në Facebook se vrau të dashurin me thikë

Publikuar tek: bota, më 16:21 18-01-2016 21 vjeçarja pranon në Facebook se vrau të dashurin me thikë

Një 21 vjeçare ka pranuar madje ka rrëfyer në rrjetin social Facebook, se si e vrau të dashurin e saj.

Nakasia James nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, postoi statusin se si vrau të dashurin e saj 21 vjeçar duke thënë se po arratisej por mediat lokale njoftuan sot se ajo është arrestuar.

21 vjeçarja shkroi në Facebook:

“Do ju them para se të më kapin, natën e kaluar i dashuri im ishte i pirë dhe filluam të zihemi, pastaj më qëlloi në fytyrë, ndërsa po ziheshim unë morra thikën dhe e qëllova. Nuk mendova se do ta lëndoja por ai vdiq dhe unë jam në arrati, derrat (policia) po më kërkojnë.

Por zoti e di që nuk doja ta qëlloja për vdekje, më qëlloi në sy dhe kapi diçka me dorë. Shpresoj Zoti të më falë dhe u prefsh në paqe Dorian Powell”.

nakasia-james.jpg

facebook-murder.jpeg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet në Zakinthos të Greqisë një shqiptar 22 vjeçar
Kjo është siguria që ka Presidenti i Kinës (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.013647079467773
array(1) { ["section"]=> string(65) "21-vjecarja-pranon-ne-facebook-se-vrau-te-dashurin-me-thike-30314" }