22 vjeçari humb kontrollin e makinës dhe del nga rruga, ndërron jetë

Publikuar tek: aktualitet, më 07:58 23-02-2021 22 vjeçari humb kontrollin e makinës dhe del nga rruga, ndërron jetë Foto ilustruese

Një 22 vjeçar ka humbur jetë pas një aksidenti rrugor të ndodhur në Kurbin.

Mësohet se i riu me inicialet R.Z ka qenë duke udhëtuar me makinën e tij, kur ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë e përplasjes ai ka ndërruar jetë.

Kurbin/Informacion paraprak

Në aksin rrugor Laç-Patok, drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi  R.Z.,22 vjeç, banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në pritje të kuksianëve të parë nga Anglia, Rama publikon VIDEON: Vazhdon puna për Aeroportin e ri
Mjeku i njohur thirrje për ashpërsimin e masave anti-Covid: 4-5 javët që kemi përpara do jenë më të vështira »
Article Logic
Execution time: 0.011992931365967
array(1) { ["section"]=> string(74) "22-vjecari-humb-kontrollin-e-makines-dhe-del-nga-rruga-nderron-jete-239864" }