22-vjeçari mbërrin i pajetë në spital, Policia: Vuante nga probleme në zemër

Publikuar tek: aktualitet, më 22:22 17-04-2018 22-vjeçari mbërrin i pajetë në spital, Policia: Vuante nga probleme në zemër

Një djalë i ri, vetëm 22-vjeç ka mbërritur i pajetë në spitalin e Tepelenës.

Policia ka nisur menjëherë hetimet për shkaqet e vdekjes nga ku ka rezultuar se i riu vuante nga probleme në zemër dhe se vdekja mund të ketë ardhur për shkaqe natyrale.

Personi që ka ndërruar jetë është 22-vjeçari E.I, banues në Tepelenë. Materialet hetimore u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Gjirokastër, për vdekje natyrale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në mes të 'luftës' një lajm i hareshëm, zëdhënësja e kryeministrit në PRITJE TË ËMBËL
Llalla jashtë shtetit, gazetari zbulon pse: Ka nevojë për kurim të vazhdueshëm... »
Article Logic
Execution time: 0.010954856872559
array(1) { ["section"]=> string(81) "22-vjecari-mberrin-i-pajete-ne-spital-policia-vuante-nga-probleme-ne-zemer-117250" }